Prosinec 2009

Zajímavé: ČSS, měl vyhrát Chodůr?

31. prosince 2009 v 21:22 | DennY*
Dělali anketu.. Překvapující, proč Tedy vyhrál?
Vyhrál Martin Chodúr zaslouženě?
Ne, vyhrát měl Miro Šmajda (47%, 3,984 Hlasů)
Ano, byl opravdu nejlepší (24%, 1,998 Hlasů)
Ne, vyhrát měl úplně někdo jiný (14%, 1,201 Hlasů)
Asi ano, ale můj favorit byl jiný (14%, 1,144 Hlasů)
Je mi to jedno (2%, 145 Hlasů)

Uzlíček nervů.. =/

29. prosince 2009 v 16:30 | DennY*
Už se musím vykecat.. Cítí někdo z Vás život plnej lží, prázdnoty, němosti?..

To už je šílený..!

19. prosince 2009 v 16:42 | DennY*
No.. Po dlouhé době víc než jeden článek za dva tejdny.. Ale abych to nezakřikla..
Nebojte :)).. Dalšího článku se dočkáte nejdřív po Novém roce...
Jako jó, procpu se tu, ale na blog se mi moc chtít nebude.. =/

Tákže rozpis =)
19-22.12 rekonstrukce bytu, předvánoční úklid, pečení cukroví atd =!
23.12 zdobení stromku, dělání posledního cukroví, obalování filetů, dělaní bramborovýho salátu..
24.12 to si děláte prdel? Vánoce.. =!
25.12, V Krnově u babičky a odpol. s Jirkou..
26.12,-druhá babička..
27.12 pokračování v rekonstrukci bytu, příprava na Silvestr..
28.-30.12 to přijede Jirka..
31.12, ráno rekonstrukce bytu, úklid sklepa, odpoledne chystání občerstvení na večer, pozvání "hostů"..
1.1.10- Novej rok.. Den volna, totální vyčerpanost a ospalost (už to vidím :D)
2.1 jůů to se Vám možná ozvu.. :D

Tákže.. =) nebudu nezdvořilá.. Nepočítám s tím, že si to někdo přečte.. Takže šťastný a veselý Vánoce.. Etě lepší Nový rok a hlavně to nějak PŘEŽIJTE! xD..

Možná.. 31.12 (budem u taťky a já asi u PC) tu udělám pár soutěžek.. =).. Přednastavených.. =)

Slib.. (5.díl)

19. prosince 2009 v 16:34 | DennY*
V posteli strávili ještě celé odpoledne, poté šli ven, bylo trošku rozmrzlé počasí, jak to v prosinci bývá. Jana držela Patrika za ruku a najednou slyší jen ,,Hele, dívej, Patrik má asi další oběť.. No však on nám to poví, si nemysli" ,,Já vím,chudák holka" ..Jana ale měla jinou náladu, než poslouchat kecy těch "závistivců". Šli spolu na kávu, jak to dělali skoro každý víkend, když měl Patrik čas. U Jany to bylo jednoduché, na Patrika měla čas kdykoliv, utekla by kvůli němu z domova, ze školy.. Cokoliv pro něj. Zamilovaný blázen, říkali si ostatní.. Z kavárny odcházeli až v osm večer, když je vyhazovali s tím, že zavírají. Patrik se cítil zajímavě. Byl uzavřený celé odpoledne, Jana si toho všimla, ale co měla dělat, když jí bylo nejdražší to, že byla s Patrikem. Najednou se Patrik zastavil, škubl sebou jako v tranzu
Patrik: ,,Budu muset jít"
Jana: ,,Nechoď.."
Patrik: ,,Musím.. Promiň Jani"
Jana: ,,Tak mi řekni, proč musíš?"
Patrik: ,,Nemusíš vědět všechno, jak nějaká malá, naivní holka, prostě musím, tak musím"


Když to dořekl, rychlými kroky odešel. Jana stála, koukala na něj, jak odchází. Nebyla schopna mu zabránit, ale připadalo jí, že se v Patrikovi Něco zlomilo. Začala vzpomínat na své bývalé. Nikdy si netroufli ji nic takového udělat. Jen Patrik je jiný. To, že ji zvládne ponížit, nechová se k ní jako k nejúžasnější a nejkrásnější princezně jí prostě bralo dech. Takový kluk, pro kterého by byla obyčejná a on by ji miloval. Ano, řekla si Patirk, ten je pro ni ten pravej a pro něj udělá opravdu cokoliv, řekla si,- a myslela to poprvé vážně.

Nepoznávám se (4.díl)

7. prosince 2009 v 16:19 | DennY*
Když Jana došla "nadpřirozenou" rychlostí do koupelny, vzala ke svým platinově blonďatým vlasům tyrkysovou teňounkou čelenku, která měla stejnou barvu, jako šaty, rychle oči přetáhlařernou řasenkou, obličej narychlo napudrovala a kdyžviděla, že má ještě čas, zavřela oči a velkým štětcem si nanesla stříbrné oční stíny, na prsteníček si dala stříbrný prstýnek a čekala, čekala.. Crrrrr.. Crrrrr... Crrr... Crr.. Někdo byl netrpělivý, takhle zvonil jen Patrik, Jana rychle utíkala, sešla dvě patra jejich rodinného baráku a byla u něj. Přivítali se krátkým polibkem a šli dovnitř. Patrik byl víceméně u Jany poprvé, provedla ho celým baráčkem, ukázala mu pro jistotu i záchod a koupelnu. neměla se přece za co stydět, vše uklizené, podle poslední módy. Patrik se zadíval na vanu a Jana neváhala, začala ji napouštět. Patrik to Janě nikdy neřekl, ale miloval na ní vše a hlavně to, že jí nikdy nemusel nic říkat, protože měla stejné nápady, spolu tvořili celek. Během toho, co se vana napouštěla vzal Patrik Janu kolem pasu a začal ji líbat. Cuchal jí vlasy, což Jana, ostatně jako hodně dalších holek milovaly. Věděl dost dobře co na holky platí.. Sundal jí bílou vestu, což se Jana až divila, že s tím neměl potíže, vždyť ona samotná měla kolikrát co dělat, aby ji rozepla, on to zvládl jednou rukou.. Líbali a líbali se, a Patrik pokračoval, Šaty byly bez ramínek, sáhl pod ně, rozepl Janě podprsenku a přisundávání šatů ji také přibalil.. Jana se natáhla trošku dozadu, aby zastavila vodu, sama si svlékla kalhotky a řekla šeptem ,,Jsi na řadě Patriku" a začala ho pomalu svlékat, občas přidala i letmý polibek, když ho svlékla celého, zapla romantickou hudbu ke koupeli, přidala hromadu pěny do vany a začala se šplouchat. Patrik byl v momentě u ní. Jana si to představovala jinak, třeba že ji zavleče na postel, ale věděla, že Patrik je vždycky něčím překvapí. Po chvíli přemýšlení se začali opět líbat..
DÁLE PŘÍSTUPNÉ JEN OD 13TI LET<

Patriku, řekni mi, co se stalo? (3.díl)

4. prosince 2009 v 10:49 | DennY*
(radši si přečtěte předchozí díly, ať víte, kde jste :))
Ten sen Janu donutil k zamýšlení, jediné co si pamatovala z včerejšího večera bylo teplo, sálající teplo z Patrika, dnes je jí ale zima, nikdo tu pro ni není. ,,Mohla bych Patrikovi poslat alespoň SMSku" pomyslela si v naději, že by se dneska mohli sejít aniž by požila nějaké množství alkoholu. Vzala si své semišové bačkory a udělala pár kroků ke stolu. Přišlo jí, že celé její tělo je nějaké-těžší než obvykle. Ale to by nebyla Jana, aby místo pro mobil šla při tomhle tušení pro váhu stoupla na ni a.. 54.6 COŽE?!? vytřeštila oči, vždyť má 174cm, měla by vážit maximálně 49kg (berte v potaz, nejsem pitomá, tohle je příběh, díky), takže.. Snídani vynechám, táta není doma, máti má v sobotu schůzky, takže ani oběd nemusím, pousmála se Jana a šla do posilovny, aby zapoměla na to, jaký má hlad, ale aby začala myslet na to, že všechno "něco stojí".. Jedním okem mrkla na hodiny, ukazovaly něco před dvanáctou, to je pro ni šílený, vždyť kvůli kondičce, kterou si pracuje dvě hodiny denně vstává už kolem půl šesté. Vzala mobil a cestou do posilovny, kterou mají v baráku pro jejího otce ťukala na mobilu onu SMSku ,,PATRIKU, VCERA VECER JSI BYL UZASNY. CHYBI MI TVE LETME DOTEKY. J." psala o tom, co si DOMYSLELA, že bylo včera večer, jelikož Patrik sice byl taky "po opici" vstal už kolem osmé, což je u něj, šíleného sportovce taky pozdě, ale ani Patrik si nepamatoval o moc víc, když mu ta SMSka došla, myslel si, že to asi nezůstalo jen u líbání a tak podle toho odpovídal ,,JANO, VCERA JSEM SE TE NEMOHL NABAZIT. BYLAS UZASNA, ZOPAKUJEME TO?" Jana, která by pro Patrika udělala všechno místo posilovaná rychle odpovídala ,,NASI NEJSOU DOMA, POSTYLKU MAM JESTE TEPLOU, PRIJD RYCHLE".. Nakonec na nějaké posilovaní kašlala, aniž by vůbec začala a jelikkož po včerejšku vypadala hrozně, ani se neučesala, chtěla při její zbrklosti posilovat v pyžamu, šla ihned do koupelny, co kdyby ji Patrik ještě nepoznal.. Rychle běžela do skříně, věděla, co na sebe, podle toho co ji čeká, určitě ne nic pohodlného, nic, co by moc odhalovalo, nic, co se dá rychle svléct i když to děsně chtěla, nikdy nedala dopustit na předehru. Zvolila tyrkysové minišaty, bílé podkolenky a přes šatičky si přehodila bílou vestu, u které vypadalo, že má o něco větší prsa. Poté hned do koupelny, jak zná Patrika, sice nestíhá, ale bude tu každou chvíli..

Západ Slunce_24.11.09

4. prosince 2009 v 8:50 | DennY*
Too byl u nás jednou západ slunce. :).. Jelikož bydlíme v sedmém patře, zažívám jej skoro kždý den, když ho stihnu :D.. Na to vydržím koukat i hodiny.. :) Vaše DennY*

Jistě, změna je život

4. prosince 2009 v 8:00 | DennY*
Ti, kteří mě znají asi čekají, že když je na blogu pouze šablona, mnoho článku nezařazených, jelikož chybí rubriky v menu boxu, a... Co vlastně ode mě čekáte?..

Britney Spears- 3

3. prosince 2009 v 9:08 | DennY*
Mám to ráda.. xD

K předchozímu článku :D

3. prosince 2009 v 9:06 | DennY*
Ten začátek je divnej, ale je to celý :D

Breakdown:Miley Cyrus :D

3. prosince 2009 v 8:39 | DennY*

Ono je to chytlavý, si nemůžu pomoct :D ta písnička v druhé polovině :D