Únor 2010

KONEC! DEFINITIVE

19. února 2010 v 16:51 | DennY*
Mrzí mě to, ale už je to nutné, blogování mě prostě nebaví :P.. Tedy jak se to vezme, mám jiný blog, ale výhradně fotografický.. Ráda fotím... Pár slečen od nás z Opavy :).. Krásné zimní fotky.. :).. Proč tohle? Neumím umělecké fotky, grafika je u mě taky nulová, proč tedy? Zkusím příští rok dávat přijímačky na fotografickou školu :).. Potřebuju podklady.. Fotky :)..
Nezvládnu stíhat dva blogy, FcB, dva nicky na Lidé.cz, NajdiSe.cz, Badoo... Tudíž tahle starost mi odpadá.. :).. A nemrzí mě to, nikdo tu nechodí :D.. Možná při komentování se budu podepisovat s tímhle blogem, nevím.. Nechci aby ten fotografickej vědělo moc lidí.. :).. Nebudu se omlouvat, předem říkám, že mě to mrzí, tenhle blog jsem měla dva roky.. Chápete.. :)..

Takže..
Jestli chce někdo tenhle blog (nepředpokládám :D) tak dejte vědět na lidé.. http://lide.cz/ChiLLaDarkneSs ..Dám ho prvnímu.. :P pokud vůbec první bude že ano :D

Metalisti a princezna

16. února 2010 v 15:13 | DennY*
Situace:
V hradu hlídaném drakem je uvězněna krásná princezna. Tady je příběh, jak to dopadne, když tam dorazí různí metalisti coby rytíři.

Power metal:
Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.

Thrash metal:
Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a ojede ji.

Heavy metal:
Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a ojede princeznu.

Vidělas naději? (7.díl)- KONEC!

2. února 2010 v 16:02 | DennY*
Po chvíli zahýbala nohou. Necítila nic. U ní to je nenormální. Když spadne, cítí, jakoby jí na ní ležel snad třítunový kámen, naráz nic. Sebrala všechny síly a snažila se postavit. Bezúspěšně. Koukla se do malinké kabelky. Co v ní?.. Mobil bez kreditu, kreditka, kosmetika a zrcátko. Teda, mobil bez kreditu ne.. Poslední tři koruny. Co mohla dělat teď. Zavolat tátovi? Ne, má pracovní jednání a do lesa by stejně nešel kvůli jeho "hysterické" dcerušce, která děla šílenost z toho, že spadla. Mamce? Kdoví, co ta dělá.. Psát SMSku Patrikovi? Až teď jí došlo, že je to zbytečné. Ale co má dělat? Musí dojít až na konec lesa, tam by měla ještě šanci, aby ji někdo uviděl. Napsala mu ale. Nic, nic, nic.. Hodiny, minuty i vteřiny ubíhají. Nic, prostě nic. Patrik se na Janu asi vykašlal.


,,Brrr.. Je mi zima".. ,,Ona, ona žije? Mluví!!!" ,,..Co?" ,,Vážně, nikdo jí nedával naději..". Janu berou na nosítka. Všichni ví, že bude bojovat o život. Patrik nepřišel. Nikdo ho tam nechtěl, každý věděl, co se přesně stalo, všichni věděli, s kým byl, co dělal. Bylo to veřejné tajemství.. Každý, kdo šel Janu navštívit se dozvěděl, že je ve čtvrtém stádiu anorexie, páté je konečné.. V lese byla dva dny, než ji jeden pocestný našel, poté co jí vzal peněženku (což nikdo nevěděl..) šel vyhledat pomoc. Proto Janě hrozí, že příjde o nohu, kvůli nedodržením hygieny.. Promrzlá byla na kost, druhé stádium omrznutí, podchladila si ledviny a vaječníky. Až o něco málo později se dozví, že není plodná.. Jak to všechno dopadne? Může za to jeden lčověk, člověk který Janě změnil život, který ji teď opouští, musí totiž bojovat, když to vzdá, nebude mít nejmenší šanci, drží ji na hadičkách, výživu má umělou.. Injekcí. To nebyl život, který si přála.. Zavírá oči.. A usíná, usíná před světem, který byl pro ni příliš tvrdý, šestnáct let jí stačilo.. Víc už nechce, problémy do smrti nechce.. Naposled vydechne, naposled se roztluče srdce. Ozve se signál, který značí, že ztratila tep, všichni ví, že už nikdy neotevře oči, že je viděla naposled, všichni to ví a odchází v slzách pryč, jen lékaři ji dál marně oživují...


Pár novinek :).. Aneb co se blogu týče :)

2. února 2010 v 15:52 | DennY*
Takže.. Podle nápisu asi tušíte, o co jde :)..

1*Koukáte na ten krásnej novej dess? Áno? :).. Takže děkuji slečně.. :)
2*Udělám nový příběh, nevím kdy, kolika-dílný.. Ale udělám :P

Ale co bude na tom příběhu tak "zajímavého"?
-bude vyprávět posledního půlroku mého života.. Virtuálního
-budu kopírovat historii z icq, ale přezdívky lidí označím náhradními jmény. A celkově postavám, které mimo mě vystoupí v příběhu dám jiná jména
-pod každý příběh přidám jednu skladbičku z youtubka.. Tudíž si ji můžete pustit jen pokud chcete
-použiju i fotky dotyčných lidí, kteří v příběhu budou hrát podstatnou roli, jen vycenzuruju oči.. Né žádnou černou pásku, ale slabou bílou.. Nebo možná jinak, ale uvidíme..

Máte se teda na co těšit :P.. Pár lidí, kteří mě znaj i osobně si přečte posledního půlroku mého života.. To, proč mi nebylo nejlépe, proč jsem v noci brečela.. Tohle je to zvláštní :)